Konferencja w Poznaniu
Mieliśmy świetne spotkanie z gośćmi z Danii. Sobotni wieczór spędziliśmy w klubie Głuchych (TON), a niedzielne nabożeństwo odbyło się w Kościele Baptystów w Poznaniu. Nasz Głuchy gość usłużył nam podczas obu spotkań.
Podczas obu spotkań, były używane różne języki migowe w tym samym czasie. Podczas niedzielnego spotkania można było zaobserwować m.in. polski, ukraiński, duński i międzynarodowy język migowy wraz z elementami ASL oraz język polski.
Na spotkaniu byli obecni Głusi z całej Polski, wierzący i niewierzący, Polacy i Ukraińcy. Większość była z Poznania, ale były również z nami osoby z Warszawy, Legnicy, Nysy, Opola, Bielsko-Białej oraz Wrocławia i oczywiście Nancy z Gdańska.
To był niesamowity czas!






